Beamr Imaging Ltd. (BMR)
Son yenilənmə: 2026-10-25 00:01:00. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Beamr Imaging Ltd. (BMR) -- sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $1.38 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $21.90M, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $1.06 ilə $2.90 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$21.90M | |
$1.40 | |
$34.94 | |
$0.91 | |
$1.41 | |
44.81K | |
58.93K | |
-- | |
$2.90 | |
$1.06 | |
-- | |
-- |
Beamr Imaging Ltd. (BMR) səhminin son bağlanış qiyməti
Beamr Imaging Ltd. (BMR), 2026-10-23 23:37:00 tarixinə olan məlumata görə son olaraq $1.41 səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $1.41 ilə müqayisədə dəyişməz hərəkət deməkdir.
Son adi ticarət sessiyası zamanı BMR $0.91 ilə $34.94 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 44.81K səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti aşağı həddə yaxın və 52 həftəlik diapazonun aşağı həddinə yaxın olub.
Beamr Imaging Ltd. (BMR) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Beamr Imaging Ltd. (BMR) qiyməti $1.82 səviyyəsindən $1.38 səviyyəsinə hərəkət edərək 24.18% ($0.44) azalma həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $1.35 ilə $1.83 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun aşağı həddə yaxın həddindədir və bu, kəskin azalma olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 52.63 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə aşağı dəyişiklik deməkdir və daha aşağı ticarət aktivliyinə işarə edir.
BMR 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 17.4%
BMR hazırda $1.38 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $1.06 ilə 52 həftəlik maksimum $2.90 arasındakı diapazonun 17.4% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Beamr Imaging Ltd. (BMR) nədir?
Beamr Imaging Ltd — bu video texnologiyası və təsvir elmi proqram təminatı şirkətidir. O, video kodlaşdırma, transkodlaşdırma və optimallaşdırma həllərinin innovatorudur ki, bu həllər video və şəkillər üçün yüksək keyfiyyət, performans və bənzərsiz bitrət səmərəliliyini təmin edir. Şirkət yalnız bir fəaliyyət seqmenti üzərində işləyir — video və fotoya kompressiya üçün optimallaşdırma texnologiyası. Şirkət İsrail, Birləşmiş Ştatlar və dünyanın digər ölkələrində fəaliyyət göstərir; gəlirinin əksəriyyəti Birləşmiş Ştatlardan əldə olunur.
Beamr Imaging Ltd. məlumat
| Əməkdaşlar | 20 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Beamr Imaging Ltd. (BMR) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Beamr Imaging Ltd. (BMR) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Beamr Imaging Ltd. (BMR) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.BMR bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi BMR qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı BMR qiyməti nə qədərdir?
5.BMR hazırda ticarət olunur?
6.BMR 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Beamr Imaging Ltd. hansı sektora aiddir?
8.Beamr Imaging Ltd. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.BMR P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Beamr Imaging Ltd. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
BMR Səhm kalkulyatoru
BMR səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
BMR səhmi - ABŞ dolları
1.00 BMR səhm = 1.38 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


