GridAI Technologies Corp. (GRDX)
Son yenilənmə: 2026-10-24 22:02:00. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
GridAI Technologies Corp. (GRDX) ELECTRIC & OTHER SERVICES COMBINED sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $5.62 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $39.15M, P/E nisbəti isə -- təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $1.87 ilə $6.93 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$39.15M | |
$5.58 | |
$6.93 | |
$1.87 | |
$5.49 | |
7.30K | |
113.32K | |
-- | |
$6.93 | |
$1.87 | |
-- | |
-- |
GridAI Technologies Corp. (GRDX) səhminin son bağlanış qiyməti
GridAI Technologies Corp. (GRDX), 2026-10-23 22:53:00 tarixinə olan məlumata görə son olaraq $5.49 səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $5.49 ilə müqayisədə dəyişməz hərəkət deməkdir.
Son adi ticarət sessiyası zamanı GRDX $1.87 ilə $6.93 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 7.30K səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti yuxarı həddə yaxın və 52 həftəlik diapazonun yuxarı həddinə yaxın olub.
GridAI Technologies Corp. (GRDX) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə GridAI Technologies Corp. (GRDX) qiyməti $4.46 səviyyəsindən $5.62 səviyyəsinə hərəkət edərək 26.03% ($1.16) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $4.14 ilə $5.70 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir və bu, güclü yüksəliş olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 128.52 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə Yuxarı dəyişiklik deməkdir və daha yüksək ticarət aktivliyinə işarə edir.
GRDX 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 74.1%
GRDX hazırda $5.62 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $1.87 ilə 52 həftəlik maksimum $6.93 arasındakı diapazonun 74.1% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
GridAI Technologies Corp. (GRDX) nədir?
GridAI Technologies Corp, əvvəllər Entero Therapeutics Inc kimi tanınan, mədə-bağırsaq (GI) xəstəlikləri üçün yönəldilmiş, sistemə daxil olmayan terapiyaların inkişafına diqqət yetirən son klinik mərhələdə olan biopharmasevtik şirkətdir. Şirkətin proqramları GI sağlamlığı sahəsində ödənilməmiş ehtiyaclara cavab verir və aşağıdakılar daxildir: latiglutenaz, səbəbiylə qaraciyər xəstəliyi üçün 3-cü fazaya hazır, potensial olaraq ilk sinifə aid, yönəldilmiş, oral biooterapevtik; capeserod, gastroparezi də daxil olmaqla müxtəlif göstəricilər üçün seçici 5-HT4 reseptoru parçalayan agonist; həmçinin adrulipaz, rekombinant lipaz fermenti, ekzokrin pankreas çatışmazlığı olan sistik fibroz və xroniki pankreatit xəstələrində yağların və digər qida maddələrinin həzmini təmin etmək üçün nəzərdə tutulmuşdur.
GridAI Technologies Corp. məlumat
| Sənaye | ELECTRIC & OTHER SERVICES COMBINED |
| Əməkdaşlar | 2 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də GridAI Technologies Corp. (GRDX) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real GridAI Technologies Corp. (GRDX) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün GridAI Technologies Corp. (GRDX) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.GRDX bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi GRDX qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı GRDX qiyməti nə qədərdir?
5.GRDX hazırda ticarət olunur?
6.GRDX 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.GridAI Technologies Corp. hansı sektora aiddir?
8.GridAI Technologies Corp. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.GRDX P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.GridAI Technologies Corp. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
GRDX Səhm kalkulyatoru
GRDX səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
GRDX səhmi - ABŞ dolları
1.00 GRDX səhm = 5.621 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


