Liquidity Services, Inc. (LQDT)
Son yenilənmə: 2026-10-24 20:36:00. Qiymətlər son bağlanış məlumatlarını əks etdirir və növbəti ticarət günündə yenilənməyə davam edəcək. Səhm qiyməti məlumatları Massive-dən əldə edilir.
Xülasə
Liquidity Services, Inc. (LQDT) Xidmətlər - Biznes Xidmətləri, Nek sektorunda fəaliyyət göstərir və NASDAQ birjasında siyahıya daxil edilib. Səhm hazırda $44.87 qiymətindədir, bazar kapitallaşması $1.39B, P/E nisbəti isə 41.73 təşkil edir. Son 52 həftə ərzində onun qiyməti $21.67 ilə $45.00 arasında dəyişib. Bu səhifədə onun son bazar göstəriciləri, qiymətləndirilməsi, qiymət tendensiyaları və şirkət məlumatları əks olunur.
Əsas bazar məlumatları
$1.39B | |
$44.08 | |
$66.57 | |
$3.01 | |
$44.30 | |
126.50K | |
232.53K | |
41.73 | |
$45.00 | |
$21.67 | |
-- | |
-- |
Liquidity Services, Inc. (LQDT) səhminin son bağlanış qiyməti
Liquidity Services, Inc. (LQDT), 2026-10-23 23:31:00 tarixinə olan məlumata görə son olaraq $44.30 səviyyəsində bağlanıb, bu isə əvvəlki bağlanış qiyməti olan $44.30 ilə müqayisədə dəyişməz hərəkət deməkdir.
Son adi ticarət sessiyası zamanı LQDT $3.01 ilə $66.57 arasında ticarət edilib və ticarət həcmi 126.50K səhm təşkil edib. Bağlanış qiyməti orta həddə yaxın və 52 həftəlik diapazonun yuxarı həddinə yaxın olub.
Liquidity Services, Inc. (LQDT) 7 günlük səhm qiyməti dəyişikliyi
Son yeddi gündə Liquidity Services, Inc. (LQDT) qiyməti $44.09 səviyyəsindən $44.87 səviyyəsinə hərəkət edərək 1.76% ($0.77) artım həftəlik dəyişiklik nümayiş etdirib.
Dövr ərzində səhm $43.01 ilə $44.93 arasında ticarət olunub. Son qiymət 7 günlük diapazonun yuxarı həddə yaxın həddindədir və bu, orta dərəcədə yüksəlmə olduğunu göstərir.
Orta gündəlik həcm 180.22 thousand səhm təşkil edib ki, bu da əvvəlki yeddi günlük dövrlə müqayisədə aşağı dəyişiklik deməkdir və daha aşağı ticarət aktivliyinə işarə edir.
LQDT 52 həftəlik qiymət mövqeyi
Diapazondakı mövqe: 99.4%
LQDT hazırda $44.87 səviyyəsində ticarət olunur və bu göstərici onun 52 həftəlik minimum $21.67 ilə 52 həftəlik maksimum $45.00 arasındakı diapazonun 99.4% həddinə uyğun gəlir. Bu faiz göstəricisi səhmin qiymətləndirilməsini və ya gələcək performansını deyil, onun 52 həftəlik ticarət diapazonundakı nisbi mövqeyini əks etdirir.
Liquidity Services, Inc. (LQDT) nədir?
Liquidity Services Inc şirkəti onlayn hərrac bazarıdır. O, müxtəlif məhsul kateqoriyaları üzrə alıcılar və satıcılar üçün səmərəli, avtomatlaşdırılmış mühitdə əməliyyat aparmağa imkan verən elektron ticarət bazarları şəbəkəsi fəaliyyət göstərməklə biznes və dövlət müştəriləri üçün inventar və avadanlıqları idarə edir və satır. Şirkətin dörd hesabatlı seqmenti mövcuddur: GovDeals, Pərakəndə Təchizat Zənciri Qrupu (RSCG), Machinio və Proqram Təminatı Həlləri. Şirkət gəlirlərinin əksəriyyətini Pərakəndə Təchizat Zənciri Qrupu (RSCG) seqmentindən əldə edir; bu seqment Birləşmiş Ştatlar və Kanadada yerləşən korporasiyalara artıq, qaytarılan və çoxlu ehtiyatda olan istehlak mallarını satmağa imkan verən bazarları özündə birləşdirir. Coğrafi baxımdan, şirkətin gəlirlərinin böyük hissəsi Birləşmiş Ştatlar üzrə fəaliyyətindən əldə olunur.
Liquidity Services, Inc. məlumat
| Sənaye | Xidmətlər - Biznes Xidmətləri, Nek |
| Əməkdaşlar | 818 |
| Birja | NASDAQ |
| Şirkətin veb-saytı |
MEXC-də Liquidity Services, Inc. (LQDT) səhmlərini necə almaq olar
Şərtlərə uyğun investorlar MEXC RealStocks vasitəsilə real Liquidity Services, Inc. (LQDT) səhmlərini ala bilərlər. RealStocks hesabı açmaq, USDT köçürməsi etmək və ABŞ səhmləri üçün sifariş yerləşdirmək məqsədilə bu üç addımı yerinə yetirin.
Tez-tez verilən suallar (TTVS)
1.Bu gün Liquidity Services, Inc. (LQDT) səhminin qiyməti nə qədərdir?
2.LQDT bu gün yüksəlir, yoxsa enir?
3.Bazaröncəsi LQDT qiyməti nə qədərdir?
4.Birjanın bağlanmasından sonrakı LQDT qiyməti nə qədərdir?
5.LQDT hazırda ticarət olunur?
6.LQDT 52 həftəlik maksimum və minimum səviyyələrinə nisbətən hansı mövqedədir?
7.Liquidity Services, Inc. hansı sektora aiddir?
8.Liquidity Services, Inc. bazar kapitallaşması nə qədərdir və harada siyahıya daxil edilib?
9.LQDT P/E nisbəti və EPS baxımından necə qiymətləndirilir?
10.Liquidity Services, Inc. dividend ödəyirmi?
Daha çox ABŞ səhmini kəşf edin
Səhmləri axtarın
LQDT Səhm kalkulyatoru
LQDT səhm ilə ABŞ dolları arasındakı dəyəri təxmin edin.
LQDT səhmi - ABŞ dolları
1.00 LQDT səhm = 44.865 ABŞ dolları
Hesablamalar son əlçatan qiymət əsasında aparılmış təxminlərdir və yalnız məlumatlandırma məqsədi daşıyır.


