
Amanat Acquisition Corp. (AMAN)
Останнє оновлення: 2026-10-25 04:47:00. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Amanat Acquisition Corp. (AMAN) належить до сектору BLANK CHECKS та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $10.27, ринкова капіталізація — $98.88M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $9.98 до $10.79. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$98.88M | |
$10.27 | |
$10.79 | |
$9.98 | |
-- | |
-- | |
23.31K | |
-- | |
$10.79 | |
$9.98 | |
-- | |
-- |
Остання ціна закриття акцій Amanat Acquisition Corp. (AMAN)
Amanat Acquisition Corp. (AMAN) востаннє закрилася на рівні 0.00 $ станом на 2026-10-23 20:01:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 0.00 $: --
Під час останньої основної торгової сесії акції AMAN торгувалися в діапазоні від 9.98 $ до 10.79 $, а обсяг торгівлі становив 0.00. Ціна закриття перебувала поблизу нижньої межі та поблизу середини свого 52-тижневого діапазону.
Зміни ціни акцій Amanat Acquisition Corp. (AMAN) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Amanat Acquisition Corp. (AMAN) перемістилася з 10.40 $ до 10.27 $, що показує падіння на 1.24% (0.13 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 10.20 $ до 10.40 $. Остання ціна перебуває поблизу середини 7-денного діапазону, що вказує на помірне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 14.44 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни AMAN за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 35.9%
Зараз AMAN торгується за ціною $10.27 і перебуває на відстані 35.9% від 52-тижневого мінімуму $9.98 до 52-тижневого максимуму $10.79. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Amanat Acquisition Corp. (AMAN)?
Amanat Acquisition Corp — це компанія з відкритим листом, створена з метою здійснення об'єднання, обміну акціями, придбання активів, покупки акцій, реорганізації або подібної ділової комбінації з одним або кількома підприємствами.
Інформація про Amanat Acquisition Corp.
| Галузь | BLANK CHECKS |
| Біржа | NASDAQ |
Як купити акції Amanat Acquisition Corp. (AMAN) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Amanat Acquisition Corp. (AMAN) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Amanat Acquisition Corp. (AMAN) сьогодні?
2.Акції AMAN сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна AMAN на премаркеті?
4.Яка ціна AMAN на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції AMAN зараз?
6.Де знаходиться ціна AMAN відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Amanat Acquisition Corp.?
8.Яка ринкова капіталізація Amanat Acquisition Corp. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється AMAN на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Amanat Acquisition Corp. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій AMAN
Оцініть вартість між акціями AMAN та USD.
Акції AMAN в USD
1.00 акцій AMAN = 10.271 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.

