Calamos Dynamic Convertible & Income Fund (CCD)
Останнє оновлення: 2026-10-24 22:02:00. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Calamos Dynamic Convertible & Income Fund (CCD) належить до сектору -- та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $21.89, ринкова капіталізація — $631.63M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $19.99 до $26.99. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$631.63M | |
$21.92 | |
$34.00 | |
$9.62 | |
$22.07 | |
25.52K | |
66.66K | |
-- | |
$26.99 | |
$19.99 | |
-- | |
-- |
Остання ціна закриття акцій Calamos Dynamic Convertible & Income Fund (CCD)
Calamos Dynamic Convertible & Income Fund (CCD) востаннє закрилася на рівні 22.07 $ станом на 2026-10-23 23:31:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 22.07 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції CCD торгувалися в діапазоні від 9.62 $ до 34.00 $, а обсяг торгівлі становив 25.52K. Ціна закриття перебувала поблизу середини та поблизу нижньої межі свого 52-тижневого діапазону.
Зміни ціни акцій Calamos Dynamic Convertible & Income Fund (CCD) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Calamos Dynamic Convertible & Income Fund (CCD) перемістилася з 22.99 $ до 21.89 $, що показує падіння на 4.81% (1.10 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 21.75 $ до 23.00 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на помірне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 75.58 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни CCD за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 27.1%
Зараз CCD торгується за ціною $21.89 і перебуває на відстані 27.1% від 52-тижневого мінімуму $19.99 до 52-тижневого максимуму $26.99. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Calamos Dynamic Convertible & Income Fund (CCD)?
Фонд динамічних конвертованих цінних паперів і доходу Calamos діє як диверсифікована закрита інвестиційна компанія з управління. Інвестиційна мета фонду полягає в забезпеченні загального прибутку шляхом поєднання поточного доходу та зростання капіталу. Фонд переважно інвестує у портфель конвертованих цінних паперів, облігацій інвестиційного класу та нижче інвестиційного класу, кредитів, облігацій, пов'язаних з акціями, а також цінних паперів з плаваючою процентною ставкою.
Інформація про Calamos Dynamic Convertible & Income Fund
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Calamos Dynamic Convertible & Income Fund (CCD) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Calamos Dynamic Convertible & Income Fund (CCD) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Calamos Dynamic Convertible & Income Fund (CCD) сьогодні?
2.Акції CCD сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна CCD на премаркеті?
4.Яка ціна CCD на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції CCD зараз?
6.Де знаходиться ціна CCD відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Calamos Dynamic Convertible & Income Fund?
8.Яка ринкова капіталізація Calamos Dynamic Convertible & Income Fund і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється CCD на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Calamos Dynamic Convertible & Income Fund дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій CCD
Оцініть вартість між акціями CCD та USD.
Акції CCD в USD
1.00 акцій CCD = 21.885 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


