Columbus McKinnon Corp/NY (CMCO)
Останнє оновлення: 2026-10-23 22:42:40. Ціни відображають останні дані торгівлі на постмаркеті. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Columbus McKinnon Corp/NY (CMCO) належить до сектору Будівельна техніка та обладнання та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $13.51, ринкова капіталізація — $421.71M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $11.99 до $24.40. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$421.71M | |
$13.57 | |
$57.06 | |
$3.80 | |
$13.76 | |
270.85K | |
510.87K | |
-- | |
$24.40 | |
$11.99 | |
2.03% | |
-- |
Ціна акцій Columbus McKinnon Corp/NY (CMCO) на постмаркеті
Columbus McKinnon Corp/NY (CMCO) станом на 2026-10-23 21:23:00 торгується за ціною 13.51 $ на постмаркеті; зміна порівняно з ціною закриття основної сесії 13.76 $: падіння на 1.85% (0.25 $).
Постмаркет-сесія показує, як інвестори оцінюють акції CMCO після закриття основної сесії. Поточна ціна під час постмаркету перебуває нижче за ціни закриття основної сесії; оцінка настроїв під час постмаркет торгівлі: обережний.
Зміни ціни акцій Columbus McKinnon Corp/NY (CMCO) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Columbus McKinnon Corp/NY (CMCO) перемістилася з 15.13 $ до 13.51 $, що показує падіння на 10.74% (1.63 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 13.26 $ до 15.80 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 409.47 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни CMCO за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 12.2%
Зараз CMCO торгується за ціною $13.51 і перебуває на відстані 12.2% від 52-тижневого мінімуму $11.99 до 52-тижневого максимуму $24.40. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Columbus McKinnon Corp/NY (CMCO)?
Компанія Columbus McKinnon Corp є розробником, виробником та маркетологом інтелектуальних рішень для переміщення, які включають продукти керування рухом, технології, автоматизовані системи й послуги, що ефективно та ергономічно переміщують, піднімають, розміщують і фіксують матеріали. Основні продукти компанії включають підйомники, компоненти кранів, точні конвеєри, приводи, такелажні інструменти, легкі рельсові робочі місця, а також цифрові системи управління потужністю та рухом. Цільові вертикальні ринки компанії охоплюють загальну промисловість, процесну промисловість, промислову автоматизацію, електронну комерцію/мережу постачання/складське господарство тощо. У географічному плані більшість доходів компанія отримує зі США, а решту — з Німеччини, Канади, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Латинської Америки, Європи, Близького Сходу та Африки.
Інформація про Columbus McKinnon Corp/NY
| Галузь | Будівельна техніка та обладнання |
| Працівники | 7300 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Columbus McKinnon Corp/NY (CMCO) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Columbus McKinnon Corp/NY (CMCO) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Columbus McKinnon Corp/NY (CMCO) сьогодні?
2.Акції CMCO сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна CMCO на премаркеті?
4.Яка ціна CMCO на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції CMCO зараз?
6.Де знаходиться ціна CMCO відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Columbus McKinnon Corp/NY?
8.Яка ринкова капіталізація Columbus McKinnon Corp/NY і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється CMCO на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Columbus McKinnon Corp/NY дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій CMCO
Оцініть вартість між акціями CMCO та USD.
Акції CMCO в USD
1.00 акцій CMCO = 13.505 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


