Dyadic International, Inc. (DYAI)
Останнє оновлення: 2026-10-24 21:41:00. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Dyadic International, Inc. (DYAI) належить до сектору BIOLOGICAL PRODUCTS, (NO DIAGNOSTIC SUBSTANCES) та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $0.40, ринкова капіталізація — $16.11M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $0.34 до $1.60. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$16.11M | |
$0.40 | |
$10.98 | |
$0.34 | |
$0.40 | |
40.40K | |
172.39K | |
-- | |
$1.60 | |
$0.34 | |
-- | |
-- |
Остання ціна закриття акцій Dyadic International, Inc. (DYAI)
Dyadic International, Inc. (DYAI) востаннє закрилася на рівні 0.40 $ станом на 2026-10-23 23:18:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 0.40 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції DYAI торгувалися в діапазоні від 0.34 $ до 10.98 $, а обсяг торгівлі становив 40.40K. Ціна закриття перебувала поблизу нижньої межі та поблизу нижньої межі свого 52-тижневого діапазону.
Зміни ціни акцій Dyadic International, Inc. (DYAI) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Dyadic International, Inc. (DYAI) перемістилася з 0.42 $ до 0.40 $, що показує падіння на 5.10% (0.02 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 0.36 $ до 0.48 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на значне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 141.26 thousand акцій, вище порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: вища.
Позиція ціни DYAI за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 4.6%
Зараз DYAI торгується за ціною $0.40 і перебуває на відстані 4.6% від 52-тижневого мінімуму $0.34 до 52-тижневого максимуму $1.60. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Dyadic International, Inc. (DYAI)?
Dyadic International Inc — це всесвітня платформа біотехнологічних компаній. Вона розробила платформу експресії генів для виробництва комерційних обсягів промислових ферментів та інших білків і передала цю технологію в ліцензію третім особам, таким як Abengoa Bioenergy, BASF, Codexis та іншим, для використання у промислових (непрофармацевтичних) застосуваннях. Ця технологія заснована на грибку Thermothelomyces heterothallica, який компанія назвала C1.
Інформація про Dyadic International, Inc.
| Галузь | BIOLOGICAL PRODUCTS, (NO DIAGNOSTIC SUBSTANCES) |
| Працівники | 5 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Dyadic International, Inc. (DYAI) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Dyadic International, Inc. (DYAI) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Dyadic International, Inc. (DYAI) сьогодні?
2.Акції DYAI сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна DYAI на премаркеті?
4.Яка ціна DYAI на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції DYAI зараз?
6.Де знаходиться ціна DYAI відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Dyadic International, Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Dyadic International, Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється DYAI на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Dyadic International, Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій DYAI
Оцініть вартість між акціями DYAI та USD.
Акції DYAI в USD
1.00 акцій DYAI = 0.398 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


