MapLight Therapeutics, Inc. (MPLT)
Останнє оновлення: 2026-10-25 00:55:20. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
MapLight Therapeutics, Inc. (MPLT) належить до сектору Фармацевтичні препарати та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $7.95, ринкова капіталізація — $458.50M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $7.46 до $40.43. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$458.50M | |
$8.18 | |
$40.43 | |
$7.46 | |
$8.25 | |
263.68K | |
698.16K | |
-- | |
$40.43 | |
$7.46 | |
-- | |
-- |
Остання ціна закриття акцій MapLight Therapeutics, Inc. (MPLT)
MapLight Therapeutics, Inc. (MPLT) востаннє закрилася на рівні 8.25 $ станом на 2026-10-23 23:54:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 8.25 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції MPLT торгувалися в діапазоні від 7.46 $ до 40.43 $, а обсяг торгівлі становив 263.68K. Ціна закриття перебувала поблизу нижньої межі та поблизу нижньої межі свого 52-тижневого діапазону.
Зміни ціни акцій MapLight Therapeutics, Inc. (MPLT) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна MapLight Therapeutics, Inc. (MPLT) перемістилася з 8.02 $ до 7.95 $, що показує падіння на 0.87% (0.07 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 7.56 $ до 9.02 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на помірне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 378.61 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни MPLT за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 1.5%
Зараз MPLT торгується за ціною $7.95 і перебуває на відстані 1.5% від 52-тижневого мінімуму $7.46 до 52-тижневого максимуму $40.43. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке MapLight Therapeutics, Inc. (MPLT)?
Компанія MapLight Therapeutics Inc є біофармацевтичною компанією. Компанія фокусується на покращенні життя пацієнтів, які страждають від виснажливих розладів центральної нервової системи, або ЦНС. Компанія займається дослідженнями у галузі психіатрії та нейронауки, щоб вирішити проблему нестачі фармакотерапій, орієнтованих на конкретні нейронні кола, доступних для пацієнтів. Кандидатами на продукти компанії є ML-007C-MA, ML-004, ML-021, ML-009 та інші препарати у розробці.
Інформація про MapLight Therapeutics, Inc.
| Галузь | Фармацевтичні препарати |
| Працівники | 133 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції MapLight Therapeutics, Inc. (MPLT) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції MapLight Therapeutics, Inc. (MPLT) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій MapLight Therapeutics, Inc. (MPLT) сьогодні?
2.Акції MPLT сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна MPLT на премаркеті?
4.Яка ціна MPLT на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції MPLT зараз?
6.Де знаходиться ціна MPLT відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить MapLight Therapeutics, Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація MapLight Therapeutics, Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється MPLT на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує MapLight Therapeutics, Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій MPLT
Оцініть вартість між акціями MPLT та USD.
Акції MPLT в USD
1.00 акцій MPLT = 7.95 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


