Aptera Motors Corp. (SEV)
Останнє оновлення: 2026-10-24 22:02:40. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Aptera Motors Corp. (SEV) належить до сектору Автомобілі та кузови автомобілів та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $1.51, ринкова капіталізація — $58.94M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $1.29 до $11.24. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$58.94M | |
$1.41 | |
$47.49 | |
$0.16 | |
$1.44 | |
235.08K | |
285.21K | |
-- | |
$11.24 | |
$1.29 | |
-- | |
-- |
Остання ціна закриття акцій Aptera Motors Corp. (SEV)
Aptera Motors Corp. (SEV) востаннє закрилася на рівні 1.44 $ станом на 2026-10-23 23:58:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 1.44 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції SEV торгувалися в діапазоні від 0.16 $ до 47.49 $, а обсяг торгівлі становив 235.08K. Ціна закриття перебувала поблизу нижньої межі та поблизу нижньої межі свого 52-тижневого діапазону.
Зміни ціни акцій Aptera Motors Corp. (SEV) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Aptera Motors Corp. (SEV) перемістилася з 1.44 $ до 1.51 $, що показує приріст на 4.51% (0.06 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 1.37 $ до 1.57 $. Остання ціна перебуває поблизу верхньої межі 7-денного діапазону, що вказує на помірне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 243.72 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни SEV за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 2.2%
Зараз SEV торгується за ціною $1.51 і перебуває на відстані 2.2% від 52-тижневого мінімуму $1.29 до 52-тижневого максимуму $11.24. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Aptera Motors Corp. (SEV)?
Компанія Aptera Motors Corp займається розробкою, виробництвом та реалізацією енергоефективних сонячних та батарейних електромобілів. Компанія розробила автомобіль Aptera, який здатний проїжджати до 40 миль на день за рахунок збирання енергії від сонця та її накопичення у власному акумуляторному блоку. Компанія працює як один звітний сегмент, орієнтований на розробку сонячних електромобілів.
Інформація про Aptera Motors Corp.
| Галузь | Автомобілі та кузови автомобілів |
| Працівники | 46 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Aptera Motors Corp. (SEV) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Aptera Motors Corp. (SEV) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Aptera Motors Corp. (SEV) сьогодні?
2.Акції SEV сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна SEV на премаркеті?
4.Яка ціна SEV на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції SEV зараз?
6.Де знаходиться ціна SEV відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Aptera Motors Corp.?
8.Яка ринкова капіталізація Aptera Motors Corp. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється SEV на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Aptera Motors Corp. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій SEV
Оцініть вартість між акціями SEV та USD.
Акції SEV в USD
1.00 акцій SEV = 1.505 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


