Tiptree Inc. (TIPT)
Останнє оновлення: 2026-10-25 00:01:00. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
Tiptree Inc. (TIPT) належить до сектору Страхування від пожежі, морських перевезень та нещасних випадків та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $16.29, ринкова капіталізація — $610.73M, а коефіцієнт P/E — 43.07. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $15.49 до $19.33. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$610.73M | |
$16.30 | |
$27.41 | |
$4.45 | |
$16.40 | |
176.47K | |
226.33K | |
43.07 | |
$19.33 | |
$15.49 | |
0.96% | |
-- |
Остання ціна закриття акцій Tiptree Inc. (TIPT)
Tiptree Inc. (TIPT) востаннє закрилася на рівні 16.40 $ станом на 2026-10-23 23:31:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 16.40 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції TIPT торгувалися в діапазоні від 4.45 $ до 27.41 $, а обсяг торгівлі становив 176.47K. Ціна закриття перебувала поблизу середини та поблизу нижньої межі свого 52-тижневого діапазону.
Зміни ціни акцій Tiptree Inc. (TIPT) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна Tiptree Inc. (TIPT) перемістилася з 16.61 $ до 16.29 $, що показує падіння на 1.94% (0.32 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 16.19 $ до 17.19 $. Остання ціна перебуває поблизу нижньої межі 7-денного діапазону, що вказує на помірне зниження.
Середній щоденний обсяг становив 213.72 thousand акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни TIPT за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 20.8%
Зараз TIPT торгується за ціною $16.29 і перебуває на відстані 20.8% від 52-тижневого мінімуму $15.49 до 52-тижневого максимуму $19.33. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке Tiptree Inc. (TIPT)?
Компанія Tiptree Inc — це компанія зі штаб-квартирою у Сполучених Штатах, що надає спеціалізовані страхові продукти та супутні послуги. Вона має два звітні сегменти: «Страхування» і «Іпотека». Більшість доходів компанії забезпечує сегмент «Страхування», який займається розробкою, маркетингом і прийняттям на страхування спеціалізованих страхових продуктів з майном і відповідальністю, що включають додаткові покриття та послуги для обраних цільових ринків або ніш. Сегмент «Іпотека» здійснює початкове кредитування з метою продажу інституційним інвесторам, у тому числі ГСЕ та FHA/VA, а також надає послуги з обслуговування кредитів від імені Fannie Mae, Freddie Mac і Ginnie Mae.
Інформація про Tiptree Inc.
| Галузь | Страхування від пожежі, морських перевезень та нещасних випадків |
| Працівники | 1486 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції Tiptree Inc. (TIPT) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції Tiptree Inc. (TIPT) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій Tiptree Inc. (TIPT) сьогодні?
2.Акції TIPT сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна TIPT на премаркеті?
4.Яка ціна TIPT на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції TIPT зараз?
6.Де знаходиться ціна TIPT відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить Tiptree Inc.?
8.Яка ринкова капіталізація Tiptree Inc. і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється TIPT на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує Tiptree Inc. дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій TIPT
Оцініть вартість між акціями TIPT та USD.
Акції TIPT в USD
1.00 акцій TIPT = 16.287 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.


